váš nový web

Zvažujete vlastní webové stránky pro nový projekt? Rádi byste posunuli Váš nynější web do „současnosti“? Nemusíte umět kódovat. Nemusíte se bát složitých řešení! Dáme Vašemu webu současné trendy jako jsou velkoformátové fotografie, které řeknou mnohdy víc než obsáhlé texty, správně zvolíme typografii a styl písma, jestli má být váš web zábavný nebo seriózní, chcete-li vzbudit romantickou náladu, drama nebo působit elegantně… Víme, že v současném přívalu informací je nezbytné být stručný a uvádět pouze zásadní údaje vedoucí k cíli, čemuž mnohdy výrazně pomáhá volba jednoduché SINGLE PAGE. Žijeme v moderní rychlé době, a proto nezapomínáme na správné prohlížení (RESPONSIBLE DESIGN) klientských webů na různých mobilních zařízeních – mobily, tablety atp. 

okamžitá řešení

Najdeme pro Váš segment podnikání tu pravou, funkčně ověřenou a krásnou prezentaci včetně e-shopu.

rychlá instalace

Krátký časový úsek mezi rozhodnutím, vlastní realizací a výsledkem.

vlastní editace

Bez dalších poplatků! Vaši webovou stránku si edituje sami, rychle a jednoduše.

Váš WEB bude vidět

Díky perfektně nastavenému SEO bude Vaše stránka vždy nalezena všemi prohlížeči.

cena webu

Jste úplný laik nebo si dokážete vlastní web připravit sami? Nabízíme tvorbu webových stránek v několika krocích, od samotné istalace celého prostředí až po robusní weby včetně e-shopů.

1977,-

BASIC

4977,-

KOMPLET

od 9977,-

KOMPLET +

faq - ANEB CO vás ZAJÍMÁ

Standardní délka je 4 týdny od podepsání smlouvy a schválení grafického návrhu.

Délka vývoje se samozřejmě může lišit podle složitosti webu a rychlosti dodání potřebných podkladů (obrázky, fotky, texty) od zákazníka.

  • Šablonové weby : 1 – 2 týdnů
  • Weby na míru  a e-shopy : 3 – 6 týdnů
  • Složitější e-shopy a webové aplikace na míru:  6 týdnu a více dle složitosti

Obsluha redakčního systému WordPress je poměrně jednoduchá a intuitivní. Pro lepší orientaci můžete použít oficiiální výukové kurzy na webu, popř. postupovat dle jednoduchého návodu ZDE.

V ceně každého webu je započtena i 1 hodina školení administrace. Je možné si přiobjednat dodatečné školení.

Pokud si i tak nevíte rady, kontaktujte nás, tel.: 734 768 598

Lorem ipsum dolor sit amet, adhuc labores honestatis pro ne. Pri tantas epicuri inciderint te, nibh efficiendi disputationi ex pri. At facer theophrastus eum, has nulla bonorum vituperata at. Eos utroque consequuntur an, case solum his ei.

Lorem ipsum dolor sit amet, adhuc labores honestatis pro ne. Pri tantas epicuri inciderint te, nibh efficiendi disputationi ex pri. At facer theophrastus eum, has nulla bonorum vituperata at. Eos utroque consequuntur an, case solum his ei.

Kontaktujte nás, denně 8-18h, rádi si s Vámi dohodneme osobní schůzku. Podle Vašich požadavků vám pak zašleme naši cenovou nabídku.

Kontakt: Libor Buchta, info@moderniweb.eu, tel: +420 734 768 598

Workflow Optimization is a cross platform message optimization app for all devices. Contact Us

KONTAKT

Jsme tam, kde je nás právě potřeba. Nebojte se nás kontaktovat, ať už jste ze kteréhokoliv koutu naší krásné země. V dnešní elektronickém světě se s Vámi dohodneme i „na dálku“. 

MW studio
Čeladná 710
739 12 Čeladná